АДВОКАТ

НАТАЛИЯ ДОЦЕНКО-БЕЛОУС

TRANSACTIONAL LAW BOUTIQUE

Ліко-Холдинг - лідер житлового будівництва України

У середу, 23 листопада, о 21:00 в ефірі Першого Ділового каналу у програмі «Лідер ринку» відбудеться  інтерв’ю Лариси Ломакіної – директора департаменту інвестицій та продажу провідної української будівельної компанії «Ліко-Холдінг».

Наприкінці вересня своє 20-річчя відзначило ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» - компанія, яку справедливо називають форвардом будівельної галузі України. Нині ця фінансово-промислова група - багатопрофільний концерн, до складу якого входить понад 40 фірм. За словами Лариси Ломакіної, директора департаменту інвестицій та продажу «Ліко-Холдінг», на зорі заснування компанії перед її керівництвом стояла єдина мета: надання будівельних та ремонтних послуг.

Сьогодні, на думку пані Ломакіної, стратегія товариства не вміщується у звичайне слово «будувати». Житловий масив «Ліко-Град», який можна назвати візитівкою компанії, - не лише прикраса столичної новобудови. Це доказ того, що в Україні вміють зводити міста майбутнього. «Житло, яке ми пропонуємо споживачу, суттєво відрізняється від того, яке будували в країні ще 10-15 років тому, - розповідає Лариса Ломакіна. – Насамперед, це створення необхідних комфортних умов, у яких людина не просто мешкає, а творить, релаксує, відпочиває».

Столиця в столиці

Житловий комплекс «Ліко-Град», що в Голосієво, включає у себе як багатоквартирний сектор з кількох багатоповерхівок, так й інфраструктуру – магазини, заклади побуту, заклади освіти. Паркові алеї та затишні вулички «Ліко-Граду» довершують ансамбль несамовитим колоритом сучасного Києва. У будівництві об’єктів комплексу були використані інноваційні енергозберігаючі технології та екологічні матеріали. До речі, пані Лариса з родиною також мешкає у «Ліко-Граді», що є найкращим доказом високої якості продукту «Ліко-Холдінг».

Це містечко майбутнього, як називають масив кияни, розростається і заживає слави. До послуг лікоградівців - центри краси, стоматологічна клініка, школа іноземних мов, дитячий садок «Ліко-Світ». Така собі столиця в столиці, гордістю якої є новозведений Спасо-Преображенський собор. За словами директора департаменту інвестицій та продажу, незабаром масив доповниться сучасними шкільними установами, торговими та бізнесовими центрами. Справжньою родзинкою масиву обіцяє стати спортивний комплекс «Liko Sport Life», адже «Ліко-Холдінг» - за здоровий спосіб життя!

У кризу - будували

Глобальна фінансово-економічна криза 2008-2010 років стала для ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» випробуванням на міцність. У той час, коли вітчизняний будівельний бізнес переживав чи не найгірші часи (одні компанії занепали, інші – заморозили своє виробництво), працівники холдінгу на чолі з керівництвом у буквальному сенсі закочували рукава і… будували.

«Для нас то був екзамен на міцність: виживемо – не виживемо, - пригадує Лариса Ломакіна. - Але створена ланка професійного менеджменту холдінгу сприяла тому, що компанія не лише не втратила своїх позицій на ринку галузі, а й впевнено просунулась уперед. Так, у кризу ми будували. Фінансово-кредитна політика «Ліко», заснована на довірі до клієнта та відповідальності перед партнерами, продемонструвала свою міцність і дала дивіденди. Маю на увазі, перш за все, те, що ми зберегли колектив професіоналів – архітекторів, проектувальників, майстрів-будівельників. За кожним зведеним нами об’єктом стоїть співпраця усіх підрозділів холдінгу. Як то кажуть, друг пізнається в біді, і глобальна криза минулих років ще раз підтвердила цю приказку».

Піклуватись з любов’ю

Девіз ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» - «Мислимо творчо, працюємо конструктивно». Це не просто гасло, це формула успіху, перевірена часом. На сьогодні ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» пропонує повний комплекс будівельних послуг – від розробки проектів до здачі готових об’єктів в експлуатацію. Триває продаж квартир та нежитлових приміщень у «Ліко-Граді», до речі, саме холдінг забезпечує лікоградівців пакетом житлово-комунальних послуг, які відповідають діючим європейським стандартам якості.

Окрім цього, компанія пропонує послуги з оренди нежитлових площ (як на масиві, так і в центральній частині Києва), послуги з дизайну та оформлення інтер’єрів, виготовлення склопластикової столярки, корпусних меблів тощо. За словами директора департаменту інвестицій та продажу «Ліко-Холдінг» Лариси Ломакіної, у перспективі компанії робота над створенням нових соціально-побутових послуг, що супроводжуватимуть основний вид діяльності холдінгу – комплексне будівництво. Адже побутовий комфорт сприяє підвищенню рівня працездатності та самореалізації людини. До того ж, так приємно, коли про тебе піклуються з любов’ю.

Повтор програми «Лідер ринку» за участі Лариси Ломакіної дивіться на Першому Діловому у четвер, 24 листопада, о 12:40 та у суботу, 26 листопада, о 15.10. Запис передачі також шукайте на сторінці каналу в мережі Інтернет за адресою http://fbc.net.ua/