АДВОКАТ

НАТАЛИЯ ДОЦЕНКО-БЕЛОУС

TRANSACTIONAL LAW BOUTIQUE

Н.Доценко-Білоус: Про державно-приватне партнерство в Україні (2 березная 2012 року)

Адвокат Наталія Доценко-Білоус визначена переможцем в тендері щодо надання консультаційної підтримки Програмі розвитку державно-приватного партнерства вУкраїні (USAID)

Програма розвитку державно-приватного партнерства в Україні (далі – Програма)впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку(USAID). У центрі уваги Програми – розвиток державно-приватного партнерства (ДПП)в Україні шляхом надання допомоги Уряду України (УУ) на національному та місцевомурівнях для створення сприятливого оточення для ДПП, а також шляхом підтримки фірм,що працюють у приватному секторі, зацікавлених у діяльності у сфері ДПП.

В рамках надання підтримки розвитку ДПП в України Наталія Доценко-Білоус 2 березня2012 для представників Львівської міської ради провела тренінг за темою: «Державно-приватне партнерство: стратегії залучення коштів в розвиток державних/муніципальних проектів»

За результатами тренінгу було розроблено алгоритми дій із реалізації наступнихпроектів:

Прикладний алгоритм дій із реалізації проекту будівництва автомобільної дорогина умовах держано-приватного партнерства. Розробка альтернативних опцій заінтерактивної участі групи. Мета –моделювання проекту із визначенням переваг, недоліків можливих опцій. Прикладний алгоритм дій із реалізації проектів рекультивації полігонів твердихпобутових відходів. Розробка альтернативних опцій за інтерактивної участі групи. Мета –моделювання проекту із визначенням переваг, недоліків можливих опцій. Прикладний алгоритм дій із реалізації проекту будівництва та експлуатаціїмуніципального закладу охорони здоров‘я. Розробка альтернативних опцій заінтерактивної участі групи. Мета –моделювання проекту із визначенням переваг,недоліків можливих опцій.

В разі Вашої зацікавленості в отриманні матеріалів тренінгу або проведеннякорпоративного тренінгу з цих питань, будь-ласка, звертайтеся за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .