Форвардные контракты в строительстве

Форвардные контракты – от хеджирования ценовых рисков к гарантиям выполнения обязательств, раскрытия информации и защиты прав покупателей

 

Іван Салій, голова наглядової ради «Асоціації виробників будматеріалів»

Ця книга - дуже потрібна робота юридична. Важливо, що з'явилися такі роздуми. Я вітаю автора, і готовій всіляко сприяти вашим успіхам. Автор і юридична компанія продемонстрували високий інтелектуальний рівень, і тому я можу сказати, що в цій державі не все втрачено. І давайте так домовимося, що фірма «Василь Кисіль і Партнери» буде «будівельним конституційним судом», а то законів понаписують, але ніхто ж не тлумачить. Тому абсолютно потрібна робота, і пропоную активізувати системно навчання.
ПОЛОЖЕННЯ про порядок здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків
22.09.2016 12:45
 
Долгожданная новелла! Госконтроль за соблюдением прав покупателей строящегося жилья
22.09.2016 12:42

alt

28 сентября, 16:00
интернет-конференция
Сергея Левады и Наталии Доценко-Белоус
на тему: "Долгожданная новелла! Госконтроль за соблюдением прав покупателей строящегося жилья"

 
ФИНАНСИРОВАНИЕ СТРОИТЕЛЬСТВА 2015: антикризисные финансовые инструменты
16.02.2015 19:01

13 марта 2015 года при поддержке Сообщества надежных застройщиков «Форвардные контракты в строительстве»состоится Авторский семинар Наталии ДОЦЕНКО-БЕЛОУС  на  тему:  «ФИНАНСИРОВАНИЕ СТРОИТЕЛЬСТВА 2015: антикризисные финансовые инструменты»

 
ДДОХОДЫ И СБЕРЕЖЕНИЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ В УКРАИНЕ И ЗА ЕЕ ПРЕДЕЛАМИ: налоговые и правовые аспекты
16.02.2015 18:59

14 марта 2015 года состоится семинар  «ДОХОДЫ И СБЕРЕЖЕНИЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ В УКРАИНЕ И ЗА ЕЕ ПРЕДЕЛАМИ: налоговые и правовые аспекты. УКРАИНА- КИПР- АВСТРИЯ – актуальные решения для финансово самостоятельных граждан Украины» 

 
Житло для жертв АТО
29.01.2015 22:48

Оскільки, 22 листопада 2014 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» і громадяни України мають право на захист від примусового внутрішнього переміщення або примусового повернення на покинуте місце проживання та потребують першочергово допомоги у забезпеченні житлом.